R.K. M2 s.r.o.


R.K. M2 s.r.o. - Stavby na klíč
Kontakt

Stavební firma R.K.M2 s.r.o.

Náměstí Svobody 35
Sušice 342 01

tel.:  602 170 193
724 095 853
tel/fax: 376 52 32 93

email: mmottl@atlas.cz

Stavíme rodinné domy

Provádíme kompletní výstavbu rodinných domů na klíč. Rodinné domy na míru Vám postavíme dle Vašich představ a snů. Malé rodinné domy 2+1, 3+1, klasické i atypické rodinné domy, rodinné domy s jedním nebo dvěma nadzemními podlažími i velké dvougenerační rodinné domy. Zdarma Vám také nabízíme odborné poradenství pro financování nového domu. Sídlíme v Jižních Čechách, rodinné domy však stavíme nejen v Jižních Čechách, ale i v Praze a v širokém okolí.

Rodinné domy na klíč

Výstavba domu na klíč je hrubá stavba rodinného domu od základové desky přes napojení všech inženýrských sítí a všechny vnitřní rozvody (elektřina, voda, plyn) až po základní vybavení interiéru. Je jen na Vás, v jakém stavu Vám rodinný dům předáme. Můžeme Vám jej plně vybavit a dodělat i všechny dokončovací práce nebo Vám jej předáme v podobě, kde si dokončovací práce uděláte svépomocí.

Rodinný dům podle Vás

Při výběru typu rodinného domu Vám pomůžeme nabídkou již realizovaných typů domů. Máme mnoho typových projektů, ze kterých si buď můžete přímo vybrat nebo nejlépe sami tyto typy ještě upravit podle svých představ. Jestli si z této nabídky nevyberete, nabídneme Vám individuální návrh. Každopádně budete-li chtít, Váš nový dům bude originální.

Rekonstrukce rodinných domů

V naší nabídce není pouze výstavba nových objektů, ale také jejich rekonstrukce. Provádíme rekonstrukce bytových jader, půdní vestavby, nové zateplování i veškeré obkladačské práce. Rekonstrukce rodinných domů realizujeme se stejnou precizností jako výstavbu nových.

Kontakt

Kontaktujte nás nebo nás osobně navštivte v Sušicích. Rádi a ochotně Vaši poptávku naceníme, přijedeme na osobní schůzku kamkoliv nejen v Jižních Čechách a v Praze, ale i v širokém okolí. Těšíme se na oboustranně úspěšnou spolupráci.
 

Novinky

Výstavba domu na klíč je hrubá stavba rodinného domu od základové desky přes napojení všech inženýrských sítí a všechny vnitřní rozvody (elektřina, voda, plyn) až po základní vybavení interiéru.

Je jen na Vás, v jakém stavu Vám rodinný dům předáme. Můžeme Vám jej plně vybavit a dodělat i všechny dokončovací práce nebo Vám jej předáme v podobě, kde si dokončovací práce uděláte svépomocí.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies